Pasowanie na Przedszkolaka

2020-11-12

Wtorek 10.11.2020 obfitował w wielkie uroczystości. Starsze grupy świętowały Dzień Niepodległości a nasze "Krasnoludki" czekały na wielką chwilę Pasowania na Przedszkolaka.

Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, stroje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy. Każdy czekał, kiedy rozpocznie się ta wielka i ważna dla każdego dziecka uroczystość. Były śpiewy, tańce i wierszyki a po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez panią dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, odznakę i mały upominek. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli. W tym roku niestety bez udziału rodziców ze względu na pandemię, ale zdjęcia dokumentujące to wydarzenie są do obejrzenia w naszej Galerii Zdjęć. Zapraszamy !