Święto Niepodległości w przedszkolu

2020-11-11

10.11.2020r. w naszym przedszkolu, w każdej grupie wiekowej odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości. Dzieci o godz. 11.11 odśpiewały Hymn Polski w ramach ogólnopolskiego projektu "Szkoła do hymnu".

Z okazji Narodowego Święta dzieci z grupy "Tropiciele" przygotowały przedstawienie pt."Mali Patrioci", które emitowane było w wersji online. Z tej okazji dzieci z należytym szacunkiem okazywały uczucia patriotyczne poprzez recytowanie wierszy i śpiewanie piosenek. Rozwijały również kompetencje cyfrowe rozwiązując gry interaktywne z wykorzystaniem ekranu multimedialnego. Szanowanie naszych Symboli Narodowych , poznawanie tradycji oraz uroczyste świętowanie uczy nasze dzieciaki patriotyzmu od najmłodszych lat. Życzymy Wszystkim udanego świętowania Dnia Niepodległości i zapraszamy do naszej Galerii Zdjęć.