Archiwum: listopad 2022

2022-11-04

4 listopada został podsumowany konkurs rodzinny "Wesoła Dynia". Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości dzieci i rodziców. Czas, który dzieci z rodzicami wspólnie spędzili przy wykonaniu śmiesznych dyń, jest bezcenny i nie podlega on ocenie w kategoriach wygranych i przegranych.

Przedszkolaki kochają psiaki!
2022-11-08

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom, którzy otworzyli serce i razem z nami z wielkim zaangażowaniem włączyli się do akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt.
Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane do Schroniska - Przytulisko w Wodzisławiu Śląskim
Serdecznie dziękujemy

Zebranie przedstawicieli Rady Rodziców!
2022-11-09

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców na zebranie, które odbedzie sie 21 listopada o godz. 16.00

Wyśpiewajmy Radość
2022-11-09

8 listopada w Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" odbył się wyjątkowy koncert z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na scenie wystapiły dzieci z rydułtowskich szkół i przedszkoli oraz zespoły regionalne. Z naszego przedszkola przepięknie zaprezentowały się grupy starszaków "Słoneczka" oraz "Sowy". Serdecznie gratulujemy naszym artystom udanego występu !!!

Święto Niepodległości w naszym przedszkolu
2022-11-10

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowaliśmy ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Starszaki przygotowały program artystyczny, gościem specjalnym był żołnierz który opowiedział nam o swojej służbie wojskowej a o 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski.