Archiwum: październik 2022

Arboretum Bramy Morawskiej
2022-10-13

Piękna słoneczna pogoda skłoniła wszystkie grupy przedszkolaków do spacerów po Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu - Oborze. W środę i czwartek odwiedziliśmy zwierzęta w mini-zoo, spacerowaliśmy leśnymi ścieżkami podziwiając piękne jesienne widoki, byliśmy też w Zaczarowanym Ogrodzie i Leśnym Kąciku Malucha :-) Bawiliśmy się świetnie i mamy ochotę na kolejne wycieczki :-)

Wielka Zbiórka Dla Schroniska !!!
2022-10-14

Kochani rodzice!!!

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji organizowanej przez nasze przedszkole "Przedszkolaki kochają psiaki" :-) której koordynatorem jest pani Patrycja K. z grupy "Sówek". Zbieramy karmę dla psów suchą, mokrą w puszkach lub przekąski. Zbiórka trwa do 3 listopada w korytarzu przy wejściu do naszego przedszkola.

                                                                                                              Serdecznie dziękujemy!!!

2022-10-17

Serdecznie zapraszamy całe przedszkole do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pt. "Wesoła dynia" którego organizatorami są pani Beata Sz. z grupy "Skrzaty" oraz pani Patrycja K. z grupy "Sowy". Zachęcamy do wspólnej zabawy rodziców wraz ze swoimi pociechami. Poruszmy wyobraźnię i stwórzmy własną dynię.