Pomoc Ukrainie!
2022-03-03

Na posiedzeniu zespołu ds. zarządzania kryzysowego z dyrektorami szkół i przedszkoli z terenu Miasta Rydułtowy, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Zakładem Gospodarki Komunalnej oraz pracownikami urzędu ustalono sposoby pomocy rodzinom przybywającym z Ukrainy.

Szczegółowe informacje na temat pomocy Ukrainie dostępne są na stronie miasta pod linkiem:

http://rydultowy.pl/strona-1454-pomoc_ukrainie.html

2022-03-14

Wszyscy jesteśmy różni ale Tacy Sami!

21 marca w pierwszy dzień wiosny obchodzony jest na całym świecie również Światowy Dzień Zespołu Downa. Data została wybrana nieprzypadkowo, ponieważ przyczyną tej wady genetycznej jest TEN TRZECI (chromosom) który doczepił się do 21 pary chromosomów (21.03.)

Święto to zostało ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Jego celem jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa.

Zmiana w opłatach za przedszkole!
2022-03-15

Drodzy Rodzice!

Od 1 kwietnia 2022r. zmieniają się opłaty za posiłki dziecka w przedszkolu. Szczegóły i zarządzenie Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 4 znajdują się w zakładce "OPŁATY".

2022-03-23

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, a także Światowy Dzień Dzieci z Zespołem Downa. Dzieci brały udział w grach i zabawach związanych z wiosną. Wspólnie podziwialiśmy “Marzannę”, a także recytowaliśmy wierszyki i śpiewaliśmy piosenki które przeganiały zimę, a powitały wiosnę.

2022-03-28

Święto to obchodzone jest corocznie 2 kwietnia z inicjatywy Kataru w osobie Jej Wysokości Mozah, małżonki emira Hamada ibn Chalifa as-Sani, popartej przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

W naszym przedszkolu obchodzić go będziemy w poniedziałek 4.04. W tym dniu zapraszamy wszystkich do ubrania się w kolorze niebieskim.