2022-02-03

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często  wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć  i radości. Tak też było i u nas. 1 lutego we wtorek we wszystkich grupach naszego przedszkola odbył się bal przebierańców. Tego dnia już od rana w przedszkolu, pojawiły się kolorowe postacie. 

Wniosek o przyjęcie do przedszkola !
2022-02-07

Drodzy Rodzice ! W zakładce "Zapisy do przedszkola" znajduje się Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola! Jeśli ktoś z różnych przyczyn np. kwarantanny, nie może przyjść do przedszkola żeby osobiście pobrać wniosek, można go wydrukować, wypełnić i dostarczyć przez kogoś do przedszkola. Można również wypełniony wniosek zeskanować i przesłać mailem na adres podany w zakładce.

Walentynkowy zawrót głowy
2022-02-11

W grupie Tropicieli obchodzono w piątek 11go lutego Walentynki. W tym dniu dzieci przyszły ubrane na czerwono. Dla przedszkolaków ten dzień stał się okazją do wyrażania uczuć sympatii poprzez wspólną zabawę. Dzieci miały również okazję do okazania przyjaźni poprzez wręczenie sobie przygotowanych własnoręcznie kartek z miłymi życzeniami.

Rok Józefa Wybickiego
2022-02-25

26 lutego obchodzimy 95 rocznicę ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego polskim hymnem narodowym. W tym roku rocznica ta przypada w czasie szczególnym, ponieważ decyzją Sejmu RP rok 2022 ustanowiono Rokiem Józefa Wybickiego - autora słów hymnu. Więcej informacji w zakładce "Ogłoszenia przedszkola"