Archiwum: styczeń 2022

Drodzy Rodzice !!!
2022-01-01

Niech ten Nowy 2022 Rok pozwoli Wam Kochani zrealizować plany, dotrzymać podjętych zobowiazań, pokonać trudności i odnieść sukcesy w każdej wybranej dziedzinie.

Zapisy do przedszkola !
2022-01-17

Szanowni Rodzice !!!

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Rydułtowy od dnia 01.02.2022r. rozpoczyna się rekrutacja na nowy rok szkolny 2022/2023. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy pobrać w przedszkolu i złożyć do dnia 10.02.2022r. Natomiast rodziców dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola prosimy o jak najszybsze złożenie deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Rydułtowy

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Zaświadczenia o kwarantannie!
2022-01-21

Drodzy Rodzice!!!

W związku z kwarantanną w naszym przedszkolu ze względu na pozytywne wyniki testu na Covid-19 u niektórych dzieci można zgłaszać się do przedszkola po zaświadczenia o kwarantannie dziecka, jeśli takie są potrzebne w zakładzie pracy rodziców.

Drodzy Rodzice !!!
2022-01-23

W związku z tym, że otrzymujemy coraz więcej informacji o zachorowaniach i pozytywnych wynikach testów na Covid-19 u dzieci, prosimy aby dobrze przemyśleć czy w tym tygodniu przysyłać do przedszkole dzieci nie objęte kwarantanną z grupy II, IV i V (nie dotyczy to oczywiście grup dzieci które wracają po przebytej kwarantannie).