Archiwum: listopad 2021

Konkurs na teledysk :-)
2021-11-12

Nasza najmłodsza grupa "Pieguski" otrzymała dyplom z Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Wodzisławiu Śląskim za udział w konkursie na teledysk do piosenki "Mydło i woda - tak się zaczyna Wirusoochrona". Wielkie brawa dla naszych najmniejszych artystów :-)

2021-11-14

W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. 10 listopada 2021 r. o godz. 11:11 dzieci uroczyście odśpiewały w swoich salach hymn państwowy. Inicjatorem akcji jest Ministerstwo Edukacji i Nauki, które zaprosiło szkoły, przedszkola, placówki oświatowe do odśpiewania w środę o symbolicznej godzinie hymnu narodowego. Jej celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.