Archiwum: sierpień 2021

Nowy Rok Przedszkolny!
2021-08-17

Drodzy Rodzice! Juz niedługo rozpoczynamy nowy rok przedszkolny :-) W związku z tym zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE które odbędzie się 30 sierpnia 2021r. tj w poniedziałek o godzinie 17.00. Prosimy zabrać ze sobą długopis, dowód osobisty oraz maseczkę. Pamiętajmy, że obowiązuje nas nadal reżim sanitarny!

Witaj Przedszkole!
2021-08-31

Witamy wszystkich po wakacjach!!!

Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Już jutro, czyli 1 września spotykamy się w naszym przedszkolu. Prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą tylko zmienne obuwie, kubeczek do picia oraz jakieś ubranka na zmianę, które zostawiamy w szatni. Wkrótce odbędą się zebrania rodziców w poszczególnych grupach na których zostaną przekazane ważne informacje dotyczące organizacji całego roku przedszkolnego :-). Do Zobaczenia!