2021-03-12

Kolejne działania w ramach kampanii "Mogę zatrzymać smog" tym razem zostały zorganizowane w grupie "Kleksów". Starszaki zostały zapoznane z problematyką stanu jakości powietrza poprzez przeprowadzenie zajęć o tematyce: ochrona powietrza, zanieczyszczenie powietrza, smog, walka z niską emisją, zachowania prozdrowotne.

Wkrótce powitanie wiosny !!!
2021-03-17

Przedszkolaki przygotowują się już do powitania wiosny :-) Aby dobrze zrozumieć tradycje i zwyczaje związane z przepędzaniem zimy wybraliśmy się do Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach na warsztaty pt. "Żegnaj Marzanno - Ty zimowa panno". Bardzo fajnie się bawiliśmy, śpiewaliśmy, tańczyliśmy a kolorowe motyle które tam wykonaliśmy przyfrunęly z nami do naszego przedszkola :-)

2021-03-28

Kochani Rodzice!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przedszkole nasze będzie realizować zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W tym celu prosimy Was Drodzy Rodzice o pomoc w realizacji podstawy programowej. Propozycje zajęć i zabaw z dziećmi bedziemy umieszczać na naszej stronie internetowej w zakładce "Ogłoszenia" dla poszczególnych grup. Z góry dziękujemy za współpracę!