Listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola.
2021-02-17

Dzisiaj tzn. 17 lutego 2021 zostały wywieszone na gazetce przedszkolnej listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola w roku szkolnym 2021/22. Rodzice kandydatów proszeni są o złożenie pisemnego oświadczenia, potwierdzajacego wolę przyjęcia dziecka do dnia 22 lutego 2021r.

"Mogę zatrzymac smog! Przedszkolaku - złap oddech"
2021-02-28

Dzieci z grupy "Tropiciele" w ramach kampanii "Mogę zatrzymać smog! Przedszkolaku złap oddech" zapoznały się ze zjawiskiem smogu oraz zagrożeniami jakie ze sobą niesie. W ramach kompleksowej realizacji tematu dzieci poznały również odnawialne źródła energii, przygotowywały plakaty edukacyjno-informacyjne które zostały umieszczone na głównym korytarzu w przedszkolu oraz ulotki dla Rodziców. Zapraszamy do Galerii Zdjęć!