Archiwum: grudzień 2020

2020-12-01

„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary”. Tymi słowami wczoraj dzieci z grupy "Tropicieli" i "Krasnoludków" rozpoczeły zabawę Andrzejkową.

2020-12-02

Skarbnik jest strażnikiem skarbów, opiekunem kopalni oraz gwarantem bezpieczeństwa górników, pracujących pod ziemią a dziś pojawił się w naszym przedszkolu!

A dzisiaj "Barbórka" !
2020-12-04

Dziś w naszym przedszkolu każda grupa obchodziła radośnie Górnicze Święto. Był zaproszony Górnik, śpiewy, tańce, wierszyki no i oczywiście słodki poczęstunek. Wszystkim Górnikom w dniu ich święta składamy najszczersze wyrazy uznania oraz serdeczne życzenia : Niech górnicze szczęście nigdy Was nie opuszcza, a Święta Barbara zawsze nad Wami czuwa. Szczęść Boże.

2020-12-07

Dzień Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, przygotowują piosenki, wierszyki i tańce.

Świąteczne przygotowania i "podróże" :-)
2020-12-14

Krasnoludki przygotowywały się do świat nie tylko przygotoeując smakołyki ale również podróżowały "Dookoła Świata" i dowiedziały się ciekawostek na temat Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Francji. Poznały obyczaje i tradycje Świąt Bożego Narodzenia w tych państwach.

Wszyscy czekamy już na Święta!
2020-12-18

Świąteczne przygotowania w pełni! Choinki pięknie w salach wystrojone, pierniczki udekorowane a mali aktorzy dobrze przygotowani do przedstawień "Jasełkowych". Świąteczny czas w przedszkolu to czas pełen radości, wzruszeń i wspólnego kolędowania. Zobaczcie sami! Zapraszamy do Galerii Zdjęć :-)

Zbliża się Nowy Rok !
2020-12-28

Kochani ! Święta Bożego Narodzenia już za nami, dobijamy również do końca 2020 roku. Przed nami nowe nadzieje, marzenia i postanowienia :-) Niech w 2021 roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.