Archiwum: listopad 2020

2020-11-03

Wróciliśmy już do normalnej pracy :-) i od razu nasze przedszkole włączyło się do kolejnej edycji akcji MEN "Szkoła pamięta".

2020-11-06

Grupa "Słoneczka" wzięła udział w projekcie "Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury" - "Moduł III Dbamy o Zdrowie z Małym Misiem". Dzieci przyswoiły wiadomości na temat higieny, zdrowia i bezpieczeństwa.

2020-11-16

Do akcji „Szkoła do hymnu” przyłączyło się w 2020 r. 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. Nasze przedszkolaki oraz cały personel przedszkola również przyłaczył się do tej akcji.

Szkoła pamięta !
2020-11-19

W ramach projektu "Szkoła pamięta" grupa "Kleksów" odwiedziła pomnik pierwszego rydultowskiego powstańca Jerzego Dembczyka oraz brała udział w rekonstrukcji wydarzeń z pierwszego dnia Powstania Śląskiego. Zapraszamy do Galerii Zdjęć :-)

Konkurs wiedzy o Polsce!
2020-11-22

20.11.2020r w piątek w grupie "Kleksów" odbył się konkurs podsumowujący wiedzę o Polsce. Wszystkie drużyny wykazały się sporą wiedzą, spostrzegawczością i pamięcią oraz zostały nagrodzone przez jury w następującym składzie : pani Dyrektor , pani Krysia oraz przedstawiciel GKS "Naprzód" Rydułtowy :-)

2020-11-25

Wszystkie misie małe i duże, szare i kolorowe obchodzą  swoje święto 25 listopada, czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego przedszkolaka, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana "podusia" do snu.

"Słoneczniki" Van Gogha w "Słoneczkach
2020-11-26

Grupa "Słoneczka" wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko" i zrealizowała zadanie : kratywna interpretacja obrazu : Van Gogha "Słoneczniki". Zapraszamy do naszej galerii :-)

Czas Adwentu już tuż, tuż...
2020-11-27

Wielkimi krokami zbliża się czas Adwentu czyli oczekiwania który obfituje w zwyczaje i symbole. Nasze "Kleksy" juz do tego czasu się przygotowują :-) Zobaczcie sami w Galerii Zdjęć!