Archiwum: luty 2020

Pływać każdy może...
2020-02-04

Pływanie oraz zabawa w wodzie świetnie wpływa na harmonijny rozwój każdego dziecka, ponadto stwarza nie lada atrakcję i przeżycie. Dlatego też wczoraj tzn. 03.02.20 grupa "Kleksów" rozpoczęła swoją wodną "przygodę" na basenie MOSiR w Radlinie. Było dużo smiechu i wesołej zabawy, dlatego dzieci nie mogą się już doczekać kolejnego wyjazdu :-)

Sportowy duch "Skrzatów"
2020-02-06

Najstarsza grupa przedszkolaków "Skrzaty" rozpoczęła kolejny semestr zajęć w Sportowym Centrum Gosław. Dzieci mają zapewniony odpowiednio dostosowany tryb i intensywność zajęć. Dzięki temu poznają możliwości swojego organizmu, próbują wykonywać rozmaite ćwiczenia i rozwijać pasję jaką jest sport.

2020-02-10

W piątek tj. 7.02. odbył sie w naszym przedszkolu Koncert Muzyki Karnawałowej w wykonaniu muzyków ze Szkoły Muzycznej w Rybniku. Wykonali dla nas utwory klasyczne i rozrywkowe zarówno instrumentalne jak i wokalne.

Kosmiczne zajęcia
2020-02-11

Grupa "Kleksów" gościła w poniedziałek tatusia Filipa, który w ramach tematyki o wszechświecie przybliżył dzieciom zagadnienia związane z obserwacją nieba. Pan Adam przyniósł prawdziwy teleskop, dzięki któremu dzieci miały okazję nauczyć się jak z niego korzystać i co dzięki niemu można zaobserwować. Zajęcia były iście kosmiczne, za co bardzo dziękujemy !!!

Kosmiczne warsztaty w Czernicy
2020-02-17

Grupa Kleksów uczestniczyła w Odyseji Kosmicznej w Centrum Edukacji  ASTROLAB w Czernicy. Dzieci oglądały film o Układzie Słonecznym, składały teleskop, obserwowały Saturna oraz pomagały pilotować Statek Kosmiczny w symulatorze lotów kosmicznych. I znów było naprawdę kosmicznie :-)

Roztańczone "Skrzaty"
2020-02-18

Grupa V wzięła udział w kolejnych zajęciach sportowo-tanecznych w Centrum Sportowym Gosław. Zajęcia przy dźwiękach muzyki prowadzi bardzo sympatyczna p. Wiktoria, pod okiem której dzieci wykonują ćwiczenia rozciągające a także poznają zasady gier zespołowych.