Archiwum: czerwiec 2019

2019-06-08

7 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu pożegnalna noc dla tegorocznych absolwentów. Noc atrakcji rozpoczęła się od wyjazdu do Fikolandii w Marklowicach, gdzie dzieci świetnie się bawiły. Po powrocie do przedszkola na wszystkich czekała już pyszna kolacja a po niej same niespodzianki.

2019-06-13

12 czerwca na Stadionie Sportowym "Naprzód Rydułtowy" odbyła się impreza sportowa dla dzieci w której uczestniczyli "Mali Odkrywcy". Gościem specjalnym był "Jorguś" - maskotka "Górnika - Zabrze".

2019-06-18

W poniedziałek 17 czerwca na teren naszego ogrodu przedszkolnego wjechał wóz Straży Pożarnej w Rydułtowach. Przedszkolaki z bliska mogły podziwiać wyposażenie jakim dysponują podczas swojej pracy strażacy.

2019-06-20

Na zakończenie roku szkolnego 19 czerwca grupa "Skrzatów" i grupa "Kleksików" postanowiły zdobyć szczyt górski "Równicę" w Ustroniu. Wszyscy dzielnie maszerowali obserwując i podziwiając krajobraz górski i otaczajacą ich przyrodę.