Archiwum: kwiecień 2018

2018-04-14

Trzynastego w piątek przedszkolaki z rydułtowskich przedszkoli jeszcze raz, tym razem radośnie i ciepło powitały wiosnę na fikołkowni RAFA.

2018-04-20

17 kwietnia dzieci z grupy "Podrózników" wyruszyły w swoją podróż do Pszczyny, gdzie w samym sercu pszczyńskich lasów wkroczyły w średniowieczny świat rycerzy, księżniczek i baśniowych postaci.

2018-04-23

W czwartek 19 kwietnia przedszkolaki  grupy najmłodszej "Kleksiki",  grupy średniej "Jagódki"        i grupy najstarszej "Leśne Duszki" odwiedziły przepiękne ZOO w Ostrawie. Obejrzelismy wiele zwierząt egzotycznych mniej i bardziej groźnych, bylismy "na farmie" co umożliwiło nam bardzo bliski kontakt ze zwierzętami domowymi.

2018-04-24

Na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rydułtowach odbył się "Bieg Przedszkolaka o Złotą Koronę Orła Białego". Udział w biegu wzięły dzieci i personel naszego przedszkola.

2018-04-27

W piatek 27 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła sie troszkę przyśpieszona uroczystość z okazji obchodów Dnia Flagi. Uroczystość dla całego przedszkola przepieknie zorganizowała nam grupa "Jagódek" .