Archiwum: maj 2014

2014-05-12

KOCHANI RODZICE !!!

Czy wiecie o tym, że daleko, daleko stąd, gdzieś na oceanie jest niezwykła wyspa, której nie zobaczycie na żadnej z map? Wyspę tę zamieszkują niezwykli piraci ze swoimi żonami i dzieciakami....

2014-05-16

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grup I,II,III i V

na zajęcia otwarte z języka angielskiego!

2014-05-16

W ramach XVI Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Miasta Rydułtowy w sobotę 24 maja na RAFIE odbędzie się Przegląd Twórczości Przedszkoli.

2014-05-23

Z okazji Dnia Dziecka zaplanowaliśmy dla naszych przedszkolaków niespodziankę. Miał nią być piknik w Lubieszowie. W związku z nieprzychylną dla nas prognozą pogody przygotowaliśmy także plan awaryjny.

2014-05-25

Miło nam poinformować, że Hania, Oliwia i Julka - dziewczynki z grupy II, które wzięły udział w konkurskie plastycznym "Zbieram i segreguję, bo czyste Rydułtowy promuję" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Moje Miasto znalazły się na liście laureatów!!!

2014-05-30

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym przedszkolakom życzymy dużo szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń zarówno tych wielkich jak i tych malutkich :)