2014-05-23

Z okazji Dnia Dziecka zaplanowaliśmy dla naszych przedszkolaków niespodziankę. Miał nią być piknik w Lubieszowie. W związku z nieprzychylną dla nas prognozą pogody przygotowaliśmy także plan awaryjny.

W trakcie pikniku będziemy brać udział w zabawach i konkursach. Pójdziemy na wycieczkę do lasu, zwiedzimy izbę regionalną. Spotkamy się z leśniczym i pszczelarzem, zjemy obiad i będziemy się częstować owocami i słodkościami.

W razie deszczu lub aury niesprzyjającej zabawom piknikowym wyjeżdżamy do Zoolandii.

Bardzo prosimy aby w tym dniu wszystkie dzieci były odpowiednio ubrane. Każde dziecko przynosi ze sobą do przedszkola owoce i słodycze na piknikowy stół.

Dzieci można odbierać z przedszkola od godziny 14.00.

• Czerwiec
  • 3Festyn przedszkolny z okazji Dnia Dziecka - wszystkie grupy
  • 4Zakończenie zajęć czytelniczych w Bibliotece Miejskiej - gr.II i gr.III
  • 5Wycieczka do Arboretum Bramy Morawskiej i mini Zoo w Oborze - gr.II i gr.V