Archiwum: wrzesień 2016

Święto Latawca
2016-09-13

W piątek 16 września starsze grupy uczestniczyć będą w Święcie Latawca organizowanym przez OPP na Rafie.

Trening
2016-09-13

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy II, III, IV i V na zajęcia z trenerem piłki nożnej, które odbędą się na boisku "Orlik". Dokładne godziny podane zostały na tablicach ogłoszeń w poszczególnych grupach.

Spotkanie z policjantem
2016-09-13

W środę 14 września będziemy gościć w przedszkolu pana policjanta. Opowie on dzieciom o tym jak powinniy dbać o swoje bezpieczeństwo nie tylko w pobliżu ulicy.

Straż Pożarna
2016-09-20

19 września odwiedzili nas strażacy z rydułtowskiej jednostki Straży Pożarnej. Dzieci mogły poznać tajniki ich pracy, pochwalić sie znajomością numerów alarmowych, przymierzyć strój strażaka no i oczywiście zobaczyć z bliska wóż strażacki.

Dzień Przedszkolaka
2016-09-20

Dużo słońca i radości

oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń

z okazji Dnia Przedszkolaka życzy personel przedszkola.

• Listopad
  • 9Uroczyste obchody Święta Niepodległości zorganizowane przez gr. II - uczestnicy: całe przedszkole
  • 13Zebranie rodziców, omówienie spraw bieżących oraz podsumowanie obserwacji 6 latków godz.17.00 - gr.II
  • 14Udział w Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowskim Centrum Kultury godz.16.00 - gr. III