Archiwum: styczeń 2016

WOŚP
2016-01-06

Serdecznie zapraszamy na występy naszych przedszkolaków z grupy II w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się w najbliższą sobotę 9 stycznia od godziny 16.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Bal Przebierańców
2016-01-06

W najbliższą środę 13 stycznia organizujemy dla naszych przedszkolaków Bal Przebierańców. Impreza odbywać się będzie w godzinach zajęć przedszkola. Dzieci przyprowadzamy do sal przebrane w kolorowe, wesołe i wygodne stroje.

2016-01-06

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która dobędzie się 5 lutego o godzinie 17.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

• Listopad
  • 9Uroczyste obchody Święta Niepodległości zorganizowane przez gr. II - uczestnicy: całe przedszkole
  • 13Zebranie rodziców, omówienie spraw bieżących oraz podsumowanie obserwacji 6 latków godz.17.00 - gr.II
  • 14Udział w Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowskim Centrum Kultury godz.16.00 - gr. III