Archiwum: styczeń 2016

WOŚP
2016-01-06

Serdecznie zapraszamy na występy naszych przedszkolaków z grupy II w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się w najbliższą sobotę 9 stycznia od godziny 16.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Bal Przebierańców
2016-01-06

W najbliższą środę 13 stycznia organizujemy dla naszych przedszkolaków Bal Przebierańców. Impreza odbywać się będzie w godzinach zajęć przedszkola. Dzieci przyprowadzamy do sal przebrane w kolorowe, wesołe i wygodne stroje.

2016-01-06

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która dobędzie się 5 lutego o godzinie 17.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

• Czerwiec
  • 3Festyn przedszkolny z okazji Dnia Dziecka - wszystkie grupy
  • 4Zakończenie zajęć czytelniczych w Bibliotece Miejskiej - gr.II i gr.III
  • 5Wycieczka do Arboretum Bramy Morawskiej i mini Zoo w Oborze - gr.II i gr.V