Archiwum: styczeń 2016

WOŚP
2016-01-06

Serdecznie zapraszamy na występy naszych przedszkolaków z grupy II w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się w najbliższą sobotę 9 stycznia od godziny 16.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

Bal Przebierańców
2016-01-06

W najbliższą środę 13 stycznia organizujemy dla naszych przedszkolaków Bal Przebierańców. Impreza odbywać się będzie w godzinach zajęć przedszkola. Dzieci przyprowadzamy do sal przebrane w kolorowe, wesołe i wygodne stroje.

2016-01-06

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która dobędzie się 5 lutego o godzinie 17.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury.

• Kwiecień
  • 4Wyjazd do Klubu Sportowego BESTFIT w Rybniku - Zamysłowie - gr. II i gr. V
  • 4Zebranie rodziców o tematyce "Podsumowanie obserwacji pedagogicznej" godz. 16.00 - gr. IV
  • 4Wyjazd dzieci na wycieczkę do "Muzeum Ognia" w Żorach - gr III